Zabawki ogrodowe

Jest 297 produktów.

Pokazano 1-18 z 297 pozycji

Aktywne filtry

Quad

19400100

Cena 378,00 zł

Obiekty z tej kategorii naszego sklepu internetowego mają na celu wzbogacenie szkolnych placów zabaw. Z dostępnymi tu domkami, rowerkami i akcesoriami do piaskownicy można stworzyć dzieciom bezpieczne i inspirujące środowisko do nauki oraz rozwoju na świeżym powietrzu.

Nasze domki ogrodowe są idealnym miejscem do rozwijania wyobraźni i umiejętności społecznych u najmłodszych. Wykonane z trwałych materiałów, mogą zamienić się w zamki, sklepy i okręty. Oferujemy także rowerki i jeździki, które są dostępne w różnych rozmiarach. Można dopasować je do potrzeb uczniów w różnym wieku.


Zabawki ogrodowe dla grup


Piaskownice to doskonałe miejsce do kreatywnej zabawy i eksploracji. Są przestrzenią, gdzie dzieci mogą kopać, budować i eksperymentować, rozwijając przy tym umiejętności motoryczne i kreatywne. Polecamy do nich zestawy łopatek i foremek. Wspólna nauka i inne aktywności mogą odbywać się zaś przy piknikowych stolikach – mamy na przykład wersję z parasolem przeciwsłonecznym. Poznajcie też inne zabawki ogrodowe z naszej oferty: trampoliny, huśtawki, stojaki wodne i wiele więcej.