Zabawki do piasku

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-18 z 99 pozycji

Aktywne filtry

Dzieci uwielbiają spędzać czas w piaskownicy, a ich ulubione zabawki do piasku zawsze są pierwszymi rzeczami, które pakują przed wizytą na placu zabaw w sąsiedztwie czy na wakacyjnej plaży. To zupełnie naturalne, ponieważ za pomocą wiaderka, foremek i łopatki, nawet z kilku garści piasku, każde dziecko może stworzyć prawdziwe cuda - twierdze, zamki, tunele lub małe stawiki, które woda z rzeki lub morza regularnie zalewa, sprawiając, że na twarzy każdego małego budowniczego pojawia się szeroki uśmiech.

Ulubione piaskownice dla najmłodszych

Piasek to jeden z pierwszych materiałów, z których najmłodsze dzieci uczą się tworzyć różnorodne kształty. To właśnie piaskownice na osiedlu lub w ogrodzie są miejscem, w którym buduje się pierwsze domki, drogi lub jaskinie dla ulubionych postaci z książek lub popularnych kreskówek. Drobne ziarenka piasku, kiedy są lekko nawilżone, łatwo się kleją, co umożliwia tworzenie wyjątkowych form bez większego wysiłku.

Teraz niewielkie piaskownice dla dzieci można przenieść do każdego, nawet niewielkiego ogrodu, na taras lub pod daszek, dzięki czemu każde dziecko ma możliwość bawić się wybraną zabawą nie tylko w słoneczne, ale także pochmurne czy deszczowe dni. Doskonałym rozwiązaniem są plastikowe piaskownice z praktycznymi pokrywami, które chronią piasek i zabawki przed wilgocią oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami.

Sprawdzone zabawki do zabawy w piasku i wodzie

Klasyczne i dobrze znane od wielu pokoleń zabawki do zabawy w piasku, takie jak foremki do piasku, wiaderka, łopatki, miseczki czy sitka, świetnie sprawdzają się także podczas zabaw wodnych nad brzegiem morza, w basenie czy w wannie. Foremki o różnorodnych kształtach często przypominają popularne zwierzęta lub przedmioty, co umożliwia dzieciom naturalne uczenie się nazw poszczególnych elementów lub poznawanie fascynujących historii związanych z konkretnymi postaciami. Wśród wielu kolorowych akcesoriów można znaleźć zarówno wyjątkowe zabawki do zabawy w piasku dla dziewczynek o pięknych, jasnych kolorach i typowo dziewczęcych motywach, jak i dla chłopców - z wzorami ulubionych pojazdów czy postaci z bajek.