Filtruj według

Marka

Marka

Dywany i Wykładziny

Podłoga w placówkach edukacyjnych to przede wszystkim przestrzeń do zabawy. Warto więc wykorzystać ją w stu procentach! W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w prostokątne, kwadratowe, okrągłe i narożne dywany do przedszkola, a także wykładziny w kształcie różnych zwierzątek. W klasach sprawdzą się także komplety kolorowych poduszek oraz zestawy pluszowych siedzisk. W sprzedaży posiadamy także piankowe puzzle i maty z silikonowym wypełnieniem dla kilkuletnich maluchów, a nawet dywan świetlny, który jest przeznaczony do sali sensorycznych.

Nauka przez zabawę

Dywany i wykładziny do przedszkola pomagają też w zdobywaniu wiedzy o świecie. W naszym asortymencie znajduje się mnóstwo produktów o edukacyjnych walorach. Na ich powierzchni znaleźć może się na przykład tabelka z tabliczką mnożenia czy alfabet z przedmiotami zaczynającymi się na daną literę. Znajdziesz tu też artykuły uczące geografii, pogody, emocji, wodnych zwierzątek czy nawet obcojęzycznych słówek.

Podczas zakupu wykładziny do przedszkola, ale i do pokoju dziecięcego warto zaopatrzyć się także w matę antypoślizgową. W naszym asortymencie znajdują się dwa rozmiary tych produktów: 150x220 cm i 180x270 cm. Wiele z naszych produktów idealnie sprawdzi się nie tylko w klasach, ale i podczas zabawy na zewnątrz. To dzięki odporności na warunki pogodowe.

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-18 z 78 pozycji

Aktywne filtry