Łóżeczka przedszkolne i akcesoria

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-18 z 20 pozycji

Aktywne filtry

W placówkach edukacyjnych dla najmłodszych dzieci równie ważne, co zabawki i pomoce naukowe, są mebelki do leżakowania: łóżeczka, kojce oraz materacyki. W naszym asortymencie znajdują się leżaki o różnej wielkości, a także pasujące do nich akcesoria. Mamy tu między innymi małe łóżeczko przedszkolne na stelażu z tworzywa sztucznego oraz tkaniny o grubym splocie. Na nim można położyć materacyk o pasujących wymiarach – do wyboru mamy na przykład warianty wykonane z materiału meditap i wypełnienia piankowego. Zapraszamy do poznania pełnej oferty z wyposażeniem do żłóbków i innych placówek.

Praktyczne łóżeczka i materacyki dla najmłodszych podopiecznych

Leżaki do przedszkola skonstruowane są w taki sposób, by łatwo było je przechowywać, gdy akurat nie są używane. Układa się je jeden na drugim i odkłada na specjalną platformę, którą dzięki obecności kółek, można sprawnie przewozić z miejsca na miejsce. Dodatkowej ochronie przed zakurzeniem i zabrudzeniami służy pokrowiec z tkaniny, pod którym zmieści się aż piętnaście łóżeczek.

Z kolei materacyk do przedszkola z kolorowym, zapinanym na zamek pokrowcem świetnie sprawdzi się nie tylko podczas odpoczynku — kilku sztuk można użyć także do wyłożenia miejsca do zabawy. Leżaki przedszkolne dostępne są osobno lub z takimi akcesoriami, jak dwustronny koc nieprzemakalny.