Filtruj według

Marka

Marka

Instrumenty perkusyjne

Rozwój umiejętności kreatywnych u najmłodszych odbywa się między innymi na lekcjach muzyki. Warto więc wyposażyć sale zabaw i klasy szkolne w drewniane instrumenty dla dzieci. W naszym asortymencie znajdują się dziesiątki właśnie takich akcesoriów. Mamy tu bębenki i talerze perkusyjne, kolorowe ksylofony do nauki gamy solmizacyjnej, wszelkiego rodzaju dzwonki, marakasy, grzechotki i wiele więcej akcesoriów.

Zabawki muzyczne: pojedyncze i w zestawach

Perkusyjne instrumenty drewniane z naszej oferty mają mniejsze rozmiary, dzięki czemu dzieci mogą ich wygodnie używać. Uwagę zwracają także kolorystyka oraz kształty akcesoriów – oferujemy na przykład zestawy grzechotek w formie owoców, z których każdy wydaje inny dźwięk. W przedszkolach i szkołach sprawdzi się również wielofunkcyjny stolik muzyczny. Wyposażony m.in. w cymbałki, bębenek, tamburyn czy kastaniety zachęca najmłodszych do wspólnego muzykowania.

Drewniane instrumenty dla szkół z oferty Educol

To dzięki zabawkom u dzieci rozwijają się pasje oraz zainteresowania. Zachęcamy do wyposażenia szkół i przedszkoli w kolorowe dzwonki, ksylofony, grzechotki i bębenki. W innych częściach naszego sklepu można znaleźć również drewniane instrumenty dęte oraz strunowe, a także pięciolinie, nuty i inne akcesoria muzyczne, które zachęcą malucha do zabawy i doskonalenia umiejętności.

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-18 z 119 pozycji

Aktywne filtry

  • -30%

Tonblok

20700714

Cena podstawowa 44,00 zł
Cena 30,80 zł