Filtruj według

Marka

Marka

Tablice i gabloty

Jest 195 produktów.

Pokazano 1-18 z 195 pozycji

Aktywne filtry

Do artykułów, bez których trudno sobie wyobrazić placówkę edukacyjna, z pewnością należy klasyczna, zielona tablica szkolna. W naszej ofercie znajduje mnóstwo jej rodzajów, w tym między innymi wersje z dwoma zamykanymi skrzydłami, z pomocniczą liniaturą, o powierzchni ceramicznej lub lekko chropowatej. Wszystkie zielone powłoki są przystosowane do pisania po nich kredą.

W asortymencie znajdzie się także tablica szkolna biała i czarna. Pierwszy rodzaj ma powierzchnię suchościeralną, odpowiednią do pisania po niej flamastrem. Występuje w wersjach ściennych oraz w mniejszych formatach. Białą powierzchnie mają też zestawy magnetyczne. Akcesoria w czarnym kolorze są zaś dostępne w mniejszych rozmiarach i rozmaitych kształtach. Są przeznaczone do zabawy i zachęcenia dzieci do rysowania. Można pisać po nich kredą.

Niezbędne wyposażenie na szkolne korytarze

W asortymencie znajdują się także gabloty w wielu rozmiarach. Zmieszczą się w nich dyplomy, puchary za udział w zawodach, informacje z życia szkoły, a także klucze do klas, szatni lub skrytek. Umożliwiamy wybór rodzaju powierzchni znajdującej się za drzwiczkami: magnetycznej, tekstylnej lub korkowej.

Zielona, biała lub czarna tablica szkolna, a może gablota za przeszkleniem, za którą można umieścić ogłoszenia i dyplomy? Te i inne elementy wyposażenia placówek edukacyjnych znajdziesz u nas w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnych promocjach!