Filtruj według

Marka

Marka

Klocki

Jest 494 produktów.

Pokazano 1-18 z 494 pozycji

Aktywne filtry

To jedne z najbardziej uniwersalnych zabawek, które doskonale sprawdzają się i w przedszkolach, i w szkołach podstawowych. Klocki dla dzieci występują w wielu wariantach – od klasycznych, drewnianych elementów, po wersje magnetyczne, z których można składać skomplikowane budowle. W naszym asortymencie znajduje się wiele zestawów dla uczniów i podopiecznych w każdym wieku. Zapraszamy do zakupów!


Klocki – pomoce edukacyjne

W wyposażeniu klasy warto uwzględnić zestawy klocków geometrycznych dla dzieci. Te zabawki są doskonałym wsparciem w trackie lekcji o kształtach i figurach przestrzennych. Samodzielnie lub pod okiem nauczyciela można budować z nich rozmaite bryły, od stożków po graniastosłupy. W zestawach dla szkół znajduje się niemal różnych 200 elementów pozwalających rozwinąć wyobraźnię. Dla starszych uczniów przeznaczone są także klocki magnetyczne. Z cienkich, zakończonych magnesem elementów buduje się na przykład siatki geometryczne, ale też rozmaite figury przestrzenne.Klocki dla najmłodszych

W żłobkach i przedszkolach dobrze sprawdzają się tzw. klocki-giganty. W asortymencie mamy na przykład duże elementy o kształcie wafli, które można łączyć ze sobą za pomocą wypustów. W ten sposób tworzy się kolorowe podłoże lub inne obiekty, które dzieci szybko zamieniają w przestrzeń do zabawy. W asortymencie znajdują się „giganty’ o różnych rozmiarach, ale też strukturach materiału. Rozmaite faktury, takie jak siatki czy kropki, służą do stymulowania dotyku. Niektóre wyposażone są też w lustra.