Filtruj według

Marka

Marka

Regały na pieluchy i nocniki

Dziecięce meble do żłobka ułatwiają organizację i zachowanie porządku w pomieszczeniach, w których nietrudno o bałagan. Regały przedszkolne z tej części naszego sklepu internetowego, przeznaczone są do łazienek. Znajdziesz tu dwa rodzaje produktów: szafki na pieluchy i akcesoria higieniczne oraz szafki na nocniki (które również oferujemy w naszym sklepie internetowym). Zapraszamy do poznania dostępnych wariantów i do składania zamówień!

Meble na artykuły dla maluchów

Regały przedszkolne do łazienek wykonane są z laminowanej płyty w naturalnym kolorze buku i klonu. Znajdują się tu meble stojące, a także półki, które można przytwierdzić do ściany. Osobno dokupić można także kolorowe drzwiczki. Wejdź na podstronę wybranego produktu, by poznać jego dokładne wymiary oraz pojemność. Wybieraj pomiędzy różnymi wariantami półek na dziecięce pieluszki oraz szafek na nocniczki.

Wygodne zakupy

Razem z naszym sklepem internetowym zaopatrzysz żłobek lub przedszkole we wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Oferujemy szafki, półki i regały zarówno do sali zabaw, jak i do łazienek czy toalet. Meble z naszego asortymentu wykonane są w dziecięcej stylistyce przy użyciu bezpiecznych, atestowanych materiałów. Zapraszamy do poznania pełnego katalogu produktowego. Złóż zamówienie, a my dopilnujemy, by wybrany mebel dotarł do Ciebie jak najszybciej!

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry