Krzesła szkolne TITAN

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-18 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Do klas, bibliotek, stołówek i pracowni — dostępne w tej części naszego asortymentu plastikowe krzesła szkolne mają szerokie zastosowanie. W sprzedaży znajdują się siedziska jednoczęściowe i na metalowym stelażu, stołki bez oparcia, fotele obrotowe, a także warianty ze składanym pulpitem i regulowaną wysokością. Wszystkie dostępne są w szerokiej gamie kolorów — idealnej do szkół i przedszkoli.

Do szkolnych ławek i biurek

Jednoczęściowe krzesło szkolne bez pulpitu i regulowanej wysokości to podstawowe wyposażenie każdej placówki edukacyjnej. Te siedziska plastikowe wykonano z polipropylenu. Dzięki temu są to meble o dużej trwałości i odporności na zarysowania, a jednocześnie bardzo proste w czyszczeniu. Można je także sztaplować i bez problemu przenosić z klasy do klasy. Dostępne są warianty o szerokościach i wysokościach dostosowanych do uczniów w różnym wieku. Można zdecydować się na siedziska plastikowe lub z metalowym stelażem — w przypadku tych drugich na nogach zamontowane są antypoślizgowe nakładki.

Siedziska na kółkach i z rozkładanym pulpitem

Obrotowe krzesła szkolne z regulowaną wysokością są meblami przeznaczonymi na przykład do pracowni komputerowych. Dostosowanie ich do wzrostu dziecka i rozmiarów biurka pomaga zachować prawidłową postawę w trakcie lekcji. W asortymencie znajdują się siedziska plastikowe w wersji Junior i Senior. Funkcja regulowania stelaża znajduje się także w stołkach przedszkolnych bez oparcia. Jeszcze innym rodzajem siedziska obrotowego dostępnego w sklepie Educol jest krzesło szkolne z pulpitem. Taki mebel umożliwia sporą oszczędność miejsca, świetnie nada się więc do małych sali lekcyjnych.

Wyposażenie szkół i przedszkoli

Meble plastikowe, z pulpitem i regulowaną wysokością występują w wielu kolorach: niebieskim, żółtym, czerwonym, zielonym itp. Można dokupić do nich wózek do przewożenia, a także klipsy do łączenia ze sobą kilku siedzisk – takie rozwiązanie sprawdzi się na przykład w szkolnych aulach. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Educol!